Product was successfully added to your shopping cart.

 I. KOSZTY DOSTAWY

Sklep realizuje zamówienia na terenie Polski. Dostawa zamówionych produktów odbywa się w dni robocze (od poniedziałku do piątku) za pośrednictwem firmy kurierskiej. Towar dostarczany jest na miejsce wskazane w formularzu zamówienia. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki w wysokości:

  • Przesyłka kurierska za pobraniem: 15,00 zł

   II. PŁATNOŚCI

  1. Formy płatności:
   a) dla zamówień płatnych przy odbiorze - w momencie, wpłynięcia zamówienia do Sklepu;
   b) dla zamówień płatnych przelewem, kartą płatniczą lub online - w momencie wpłynięcia przelewu opłacającego zamówienie na konto bankowe Sklepu:Raiffeisen Bank Polska S.A. ul.Piękna 20 00-549 Warszawa nr rachunku: 45 1750 0009 0000 0000 3564 5039.
  2. W momencie wyboru opcji płatność przelewem, kartą płatniczą lub online Klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostaje usunięte. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie Sklepu.
  3. Autoryzacji płatności online dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online Przelewy24.pl oraz PayU.
  4. Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą płatniczą są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego BEGLOSSY.