Product was successfully added to your shopping cart.

Makijaż to jedna z ważniejszych rzeczy w życiu kobiety. W końcu od tego, jak przygotuje swój makeup, będzie zależał jej wizerunek, a także to, w jaki sposób odbierze ją otoczenie. Nic dziwnego, że panie spędzają wiele długich godzin na przebieraniu wśród kosmetyków, które ostatecznie zamierzają zastosować przy tworzeniu perfekcyjnego wizażu. Zwykle sięga się po preparaty, gwarantujące najdłuższą trwałość, ponieważ tylko wówczas efekty nie znikają zbyt szybko. Niestety, zaleta dobrych jakościowo artykułów kosmetycznych bywa też wadą – zwłaszcza w momencie, gdy wieczorem trzeba zmyć makijaż z twarzy. Chyba każda kobieta choć raz przebyła żmudną walkę z resztkami barwników, uzbrojona wyłącznie w pakiet płatków kosmetycznych i płyn do demakijażu. Tymczasem powstało dużo prostsze rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić całkiem sporo czasu – specjalne rękawiczki do demakijażu, przygotowywane przez firmę Glov. Stworzyły je kobiety z myślą o kobietach, dlatego okazują się tak funkcjonalnym rozwiązaniem, idealnym na co dzień.

Jedyne w swoim rodzaju rękawiczki do demakijażu.

W branży beauty najbardziej liczą się kosmetyki, które w odpowiedni sposób pielęgnują cerę, jednocześnie poprawiając wygląd skóry i tuszując jej ewentualne niedoskonałości. Czym jednak byłyby bez skutecznych środków do demakijażu?

Marka Glov, proponująca klientkom niezastąpione rękawice, służące do zmywania kosmetyków, zaistniała w 2011 roku. Właśnie wtedy światło dzienne w laboratorium firmy ujrzał pierwszy tego typu produkt, a jego powstanie poprzedzał okres trzech lat badań. By rękawica okazała się idealna do każdego typu skóry, przeprowadzono szereg testów mikrowłókien, jakie przeznaczono do jej wykonania. Dzięki temu, produkty Glov mogą być używane także do cery wrażliwej, wykazującej skłonność do reakcji alergicznych. 

Rękawice pojawiły się na naszym rodzimym rynku trzy lata później, jednak szybko dotarły też do innych krajów, gdzie również okazały się trafionym sposobem na demakijaż. Obecnie sprzedaje się je w około czterdziestu różnych krajach. W ofercie ma je również nasza drogeria, by móc zaproponować Ci kompletny zestaw kosmetyków, potrzebny do regularnej pielęgnacji twarzy. Wybierz się więc na zakupy online, a nie będziesz musiała nawet wychodzić z domu, by sięgnąć po upatrzoną rękawiczkę. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość obsługi. 

Profesjonalne produkty – nowoczesna technologia.

Rękawice Glov są przygotowywane z dbałością o każdy szczegół. Wykwalifikowany zespół specjalistów stawia na innowacyjność rozwiązań, starając się stworzyć artykuły, które staną się zwyczajnie niezastąpione. Tajemnica tkwi w ich naturalnym składzie – otóż przy wykonywaniu demakijażu z ich użyciem, nie wykorzystuje się żadnych substancji chemicznych, które mogłyby negatywnie wpłynąć na skórę. Są więc wolne od parabenów i konserwantów, a ich formuła opiera się na wodzie.

Rękawice produkuje się codziennie, w odpowiednich warunkach, z wcześniej przygotowanego materiału, przeznaczonego wyłącznie do wytwarzania tego rodzaju artykułów. Aktualnie firma dysponuje czterema różnymi rodzajami materiału oraz czterema kształtami rękawic. Każda z nich posiada wyhaftowane logo oraz specjalną lamówkę, stanowiącą jej wykończenie.

Dla kobiet, które cenią sobie swój czas.

Z rękawiczkami Glov możesz zapomnieć o długotrwałym zmywaniu makijażu. Jeśli masz wrażliwą skórę, nie martw się, ponieważ delikatne włókna nie wywołają żadnych podrażnień. Dzięki nim szybko usuniesz z twarzy resztki kosmetyków i będziesz mogła poświęcić się innym, przyjemniejszym czynnościom, jednocześnie oszczędzając trochę czasu. Pamiętaj, że wiek nie ma znaczenia – liczy się tylko i wyłącznie Twoja wygoda.

Glov

Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 12 z 17

  1. 1
  2. |
  3. 2
  4. |
Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 12 z 17

  1. 1
  2. |
  3. 2
  4. |