Product was successfully added to your shopping cart.

Dbanie o higienę to jedna z najważniejszych rzeczy, o której powinien pamiętać współczesny człowiek. To naturalne, że codziennie kilka lub nawet kilkanaście razy myjemy ręce, by pozbyć się groźnych dla zdrowia zarazków, a dla odświeżenia i jednoczesnego zachowania dobrego samopoczucia, bierzemy prysznic lub decydujemy się na przyjemną kąpiel w wannie. Aby jednak skóra pozostawała czysta, jednocześnie unikając wszelkiego rodzaju podrażnień, których przyczyną są często preparaty, używane do mycia, musimy odpowiedzialnie dobierać codzienne kosmetyki. Obecnie bardzo popularne stają się artykuły, przygotowywane z naturalnych składników, które są całkowicie bezpieczne dla skóry, ponieważ nie zawierają w sobie chemicznych substancji. Właśnie tego rodzaju kosmetyki proponuje firma YOPE, skupiająca się na asortymencie, mającym na celu pomóc w zachowaniu czystości w każdej sytuacji.

YOPE w trosce o zdrowie Twojej skóry.

YOPE to bardzo młoda marka, pochodząca z Polski, zajmująca się tworzeniem jedynych w swoim rodzaju kosmetyków. Jej flagowym produktem jest unikalne mydło w płynie, gwarantujące bardzo skuteczne działanie i niepowodujące przesuszenia skóry. Pomysły ekspertów, działających w ramach tej firmy, okazują się bardzo innowacyjne, a stałe dążenie do nowych rozwiązań pozwala na tworzenie produktów, jakich do tej pory nie proponowała żadna inna marka kosmetyków. Za cel obrali oni sobie przygotowywanie artykułów, potrzebnych do codziennego użytku – balsamów do ciała, mydeł w płynie (kosmetycznych i kuchennych), żeli pod prysznic oraz kremów do rąk. To jednak nie wszystko – poza kosmetykami, YOPE ma w swojej ofercie również łazienkowe środki czystości czy płyny do mycia podłóg. Ich starannie przygotowana, możliwie naturalna formuła, zapewnia użytkownikom pełne bezpieczeństwo podczas stosowania.

Sekretem powodzenia serii produktów, którymi dysponuje opisywana marka, jest bez wątpienia niesamowita gama zapachowa, nawiązująca do naturalnych, choć wcale nieoczywistych aromatów. YOPE posługuje się więc ekstraktem z miodu, wanilii płaskolistnej, werbeny pospolitej, figi, kory cynamonu oraz olejkiem eterycznym z kwiatu goździka. To dzięki tym składnikom woń poszczególnych kosmetyków okazuje się tak unikalna, a zarazem odświeżająca.

Naturalne kosmetyki, które pomogą zadbać o codzienną higienę.

Dla tych, którzy pracują nad formułą kosmetyków YOPE, najważniejsze jest, by pozostawały one swoim składem jak najbardziej zbliżone do natury. Jak podaje sama marka, 92 % zawartości poszczególnych kosmetyków stanowią naturalne składniki, a także składniki o niskim stopniu przetworzenia. Tym samym nie zawierają więc sztucznych barwników, silikonów, aromatów czy detergentów, takich jak popularne SLS oraz substancji spieniających (przykładowo SLES). W ten sposób kosmetyki stają się znacznie bezpieczniejsze dla skóry, dzięki czemu używać ich mogą także osoby z alergią skórną bądź posiadające szczególnie wrażliwą cerę, skłonną do podrażnień.

W trosce o Ciebie i Twoje środowisko.

YOPE dba też o środowisko, a co więcej przygotowuje swoje kosmetyki i środki czystości także z myślą o weganach i wegetarianach. Żaden z produktów nigdy nie był testowany na zwierzętach, a wszystkie butelki, w których są rozprowadzane artykuły, nadają się do wielokrotnego użytku. Nie należy też zapominać o niebanalnym designie, dzięki któremu produkty marki YOPE nie tylko staną się funkcjonalnym wyposażeniem naszych łazienek, ale równie doskonale sprawdzą się w roli ich wyjątkowych ozdób. Dzięki temu można odetchnąć i zaprzestać szukania wolnego miejsca w szafce, ponieważ pomysłowe opakowania tych preparatów równie dobrze zaprezentują się na widoku.

Produkty marki YOPE oferuje także nasza drogeria internetowa. Jeśli nie chcesz szkodzić środowisku ani swojej skórze podczas codziennej pielęgnacji, a jednak zależy Ci na idealnej skuteczności, nie zawahaj się po nie sięgnąć.

Yope

Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 12 z 20

  1. 1
  2. |
  3. 2
  4. |
Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 12 z 20

  1. 1
  2. |
  3. 2
  4. |