Product was successfully added to your shopping cart.

Zew
Szczotka do brody

Czas realizacji: 2-5 dni roboczych

51,00 zł
 

Krótki opis

Potrzebujesz skutecznej i profesjonalnej pielęgnacji dla Twojej brody? Wypróbuj poręczną szczotkę z włosiem z dzika umieszczonym na poduszce pneumatycznej! Zapewni nie tylko właściwe czyszczenie zarostu, ale też przyjemny masaż twarzy.

Szczegóły

Must have każdego brodacza. Szczotka z włosiem z dzika zapewni profesjonalną pielęgnację Twojego zarostu. Wymiary szczotki to 11 cm długości i 6 cm szerokości. Szczotka posiada otwór wentylacyjny, pozwalający na odprowadzanie powietrza, dzięki czemu poduszka odpowiednio ugina się podczas szczotkowania. Nie przejmuj się, jeśli na początku korzystania ze szczotki z poduszki pneumatycznej będą wypadać pojedyncze włoski - to normalne zjawisko w przypadku szczotek z naturalnego włosia.

Informacje dodatkowe

SKU 5906874538128
Przeznaczenie Twarz
Linia produktów Nie
Pojemność Nie
Rodzaj produktu Inne
Rodzaj włosów Nie
Marka Zew
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Każda pneumatyczna szczotka do brody wyposażona jest w specjalnie zaprojektowany otwór wentylacyjny umieszczony na gumowej poduszce. Otwór ten pozwala na odprowadzanie powietrza, a co za tym idzie, na prawidłowe uginanie się poduszki podczas użytkowania szczotki. Podczas pierwszego użycia szczotki, z poduszki pneumatycznej mogą wypadać pojedyncze włoski. Jest to zjawisko normalne w przypadku szczotek wytworzonych z włosia naturalnego, które nie jest jednorodne w swojej grubości i długości. W trakcie procesu użytkowania zjawisko to ustępuje